Contact

Contact

Bezoekadres
Marssteden 31
7547 TE Enschede
053-4283328

Postbus
Postbus 458
7500 AL Enschede
 
Openingstijden kantoor
Maandag t/m vrijdag van 08:30 uur tot 16:30 uur
Vrijdag van 08:30 uur tot 14:30 uur

Offerte aanvragen?
Heeft u een bijzondere aanvraag die buiten ons product aanbod op deze website valt? Dit is geen enkel probleem. Vraag hier een offerte aan. Geen opdracht is voor ons te gek en wij denken graag met u mee. Daarom zorgen wij voor een passend voorstel, die u binnen één werkdag van ons ontvangt.

 
Volg ons op Social Media:

 

 

 
Wilt u meer informatie?
info@tesligteolijdam.nl
 
Bestanden aanleveren?
dtp@tesligteolijdam.nl
 
Vragen over facturen?
receptie@tesligteolijdam.nl

 

 
 
 

 

Contactformulier
Heeft u een vragen over uw bestelling, drukwerk of over andere zaken? Twijfel niet en neem contact met ons op!


Naam *                        
 

 

 
 
 

 

Maak kennis met ons team!
Ons team bestaat uit 24 grafisch geschoolde medewerkers. Hieronder vindt u foto ’s en de contactgegevens van uw contactpersoon.

 

Nathalie Poelhekken
Directeur
nathalie@tesligteolijdam.nl
Andre te Sligte
Directeur
andre@tesligteolijdam.nl
 
Raymond Rekers
Planning
raymond@tesligteolijdam.nl
Richard Vulker
Accountmanager
richard@tesligteolijdam.nl
 
Paulien von Piekartz
Calculator / orderbegeleider
paulien@tesligteolijdam.nl
Henkjan Bakker
Grafisch ontwerper / operator
henkjan@tesligteolijdam.nl
 
Leonie Meeusen
Grafisch ontwerper
leonie@tesligteolijdam.nl
Moniek Kiewik
Grafisch ontwerper
moniek@tesligteolijdam.nl
 
Bjorn Hueskes
Calculator / orderbegeleider
bjorn@tesligteolijdam.nl
Erwin Hendriks
Afwerking
info@tesligteolijdam.nl
 
Yvonne Kool
Administratie / receptie
receptie@tesligteolijdam.nl
 

 

 
 
 
Zoek een product
Wachtwoord vergeten
telefoon
053 - 428 33 28
ma. t/m vr. 08.30 - 16.30
Bel mij